FANDOM


Saturno Garcia
Satur
Satur
Informacje
Aktor Javier Gutiérrez
Płeć Mężczyzna
Wiek 36
Zawód Sługa
Rodzina Gabi (syn)
Status Żyje

Saturno Garcia – sługa Gonzalo de Montalvo. Działa jako jego giermek, gdy przybiera postać Czerwonego Orła. Jest grany przez Javiera Gutierreza. Ma syna Gabiego. Często wpada w kłopoty. Potrafi też świetnie kłamać, dzięki czemu często potrafi się wyłgać z różnych sytuacji.

Historia Edytuj

Satura po raz pierwszy można zobaczyć jako sprytnego włóczęgę kradnącego jedzenie aby przeżyć. W jednej ze swoich potyczek zostaje aresztowany i skazany na śmierć przez powieszenie. Tymczasem, Czerwony Orzeł potrzebuje pewnych informacji, których szuka w lochu, gdzie został zamknięty Satur. W trakcie walki, Gonzalo spada maska i Satur poznaje jego twarz. Gonzalo chce go zabić, ale Satur przysięga lojalność jako sługa dzięki czemu Czerwony Orzeł zostawił go przy życiu.

Od tego momentu, Satur mieszka w domu Gonzalo i jest jedynym, który zna tajemnica jego podwójnego życia.

Relacje z innymi postaciami Edytuj

Relacje Satura i Gonzalo są ostoją serii i zyskują na znaczeniu gdy seria rozwija. Początkowo Gonzalo akceptował Satura jako sługę nie zwracając zbytnio na niego uwagi i patrząc na niego z pogardą. Ale ta postawa nie trwała długo, ponieważ Satur zdobył zaufanie Gonzalo i vice versa. Na początku drugiego sezonu byli sobie o wiele bliżsi niż zazwyczaj jest między panem i sługą. W trzecim sezonie łączy ich silna przyjaźń, pomimo faktu, że oficjalnie Gonzalo jest jego panem.

Satur darzy ogromną sympatią szwagierkę i syna Gonzalo – zwłaszcza Alonso, którego traktuje jak syna.